Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Daugiau apie pristatymą
30 dienų nemokamas grąžinimas nuo pristatymo datos. Patikrinkite, kaip atlikti grąžinimą
Daugelį produktų išsiunčiame per 48h.

Pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo prekės prieinamumo.

Patikrinkite išsamesnę informaciją
Nav switch

Įveskite paieškos terminą, kad pamatytumėte užuominas.

Kaip užsisakyti? 

1. Pridėkite produktus į krepšelį 

Norėdami pateikti užsakymą Sportano.lt parduotuvėje, pirmiausia turite pridėti produktus į krepšelį. Sekančiame žingsnyje, pereikite į pirkimą spaudžiant Krepšelis mygtuką. Patikrinkite, ar visi užsakymo sąraše esantys produktai atitinka (kiekis, spalva, dydis ir kt.). Jei taip, pereikite prie kito žingsnio spustelėdami mygtuką Eiti į kasą.

Pastaba: Jei turite nuolaidos kodą, įveskite jį šiame užsakymo etape (žemiau eikite į Kasa mygtuką).

2. Pasirinkite pristatymo būdą ir pristatymo adresą 

Kitame etape pasirinksite pristatymo būdą ir užpildysite siuntos duomenis. Prisijungę vartotojai gali gauti šiuos duomenis iš vartotojo abonemento išsaugotų adresų.

3. Pasirinkite mokėjimo metodą

Pasirinkę mokėjimo būdą (šiame skirtuke galite rasti galimų mokėjimo parinkčių sąrašą) gausite užsakymo santrauką. Šiame etape dar galite pakeisti savo užsakymą (pvz., adresą ir pristatymo būdą, sąskaitos faktūros duomenis).   

4. Sumokėkite už užsakymą 

Norėdami pereiti prie užsakymo užbaigimo, spustelėkite Užsakau ir moku mygtuką. Kitame žingsnyje būsite nukreipti į banką ar platformą, iš kurios atliksite mokėjimą. Jei pasirinkote apmokėjimo būdą tradiciniu banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu, gausite užsakymo patvirtinimą.

5. Stebėkite savo užsakymo būseną

Jūsų užsakymas pateiktas vykdymui. Apie statuso pasikeitimą informuosime Jus el. paštu.

Prisijungę vartotojai gali stebėti savo užsakymą paskyros skirtuke Užsakymai, sekti siuntą ir atsisiųsti sąskaitą.

Vartotojai, neturintys paskyros „Sportano” parduotuvėje, bus informuoti el. paštu apie kitus užsakymo etapus. Informaciją apie tai, kaip sekti siuntą, galite rasti čia.

6. Sveikiname! Užsakymas pristatytas

Jei jūsų užsakymas yra saugus Jūsų rankose ir atitinka Jūsų lūkesčius, pasidalinkite savo nuomone apie produktą. Tokiu būdu palengvinsite apsipirkimą kitiems vartotojams. 

 

Būkite su mumis sporto formoje! Sekite „Sportano” parduotuvę socialinėje žiniasklaidoje ir užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad gautumėte visas naujienas ir nuolaidas.