Nemokamas pristatymas užsakymams virš 50 EUR.

Daugiau apie pristatymą
30 dienų nemokamas grąžinimas nuo pristatymo datos. Patikrinkite, kaip atlikti grąžinimą
Daugelį produktų išsiunčiame per 48h.

Pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo prekės prieinamumo.

Patikrinkite išsamesnę informaciją
Nav switch

Įveskite paieškos terminą, kad pamatytumėte užuominas.

Apie mus

„Sportano” - tai modernus kelių prekių ženklų tinklas, kur vienoje vietoje surinkti geriausi beveik visų sporto šakų prekių ženklai ir geriausi produktai.  

Sporto entuziastams pristatome plačiausią firminės įrangos asortimentą, to dėka kiekvienas - pradedantysis, entuziastas ar profesionalas - greitai ras tai, ko jam reikia.  

Mūsų misija - skatinti sportinį gyvenimo būdą, užkrečiant pradedančiuosius su sportu nuotykį sporto energija, taip pat motyvuojant ir keliant sporto lygį tarp entuziastų.

Mes tikime, kad fizinis aktyvumas, tai ne tik sveika ir tinkama figūra, bet ir gyvenimo būdas, aistra ir laisvalaikio praleidimo būdas. Skatiname jus priimti sportinius iššūkius ir padrąsiname įveikti savo silpnybes.   
 
Su „Sportano”, kaip ir sporte, peržengiame tradicinės elektroninės prekybos platformos ribas. Renkamės novatoriškumą ir modernius sprendimus. Investuojame į geriausias technologijas ir sistemas. Ieškome ir tiekiame aukščiausios kokybės ir klasės produktus. Dėl šios veiklos sporto entuziastai, pradedantieji ir profesionalai, adrenalino ištroškę profesionalai ir laisvalaikio mėgėjai gali treniruotis ir sportuoti ekstremaliai aukštame lygyje.

Mūsų komandą sudaro geriausi e-commerce rinkos specialistai ir ekspertai, aistringi sportininkai ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Įprastai jie ieško firminės įrangos, užtikrina veiksmingą ir kokybišką klientų aptarnavimą, seka sporto pasaulio tendencijas ir naujienas, padeda ir pataria kiekviename pirkimo etape, dalijasi savo žiniomis ir patirtimi. Jie yra geriausia rinkoje komanda, kurios tikslas - pateikti plačiausią modernios įrangos ir priedų asortimentą. 

 

Vykdant savo misiją siekiame, kad kiekvienas, apsilankęs int. svetainėje Sportano.lt, gautų sportinės energijos ir entuziazmo veikti.